Külaelu pildis

 

Mänguväljak avati külarahvale tutvumiseks

9. detsembril 2018 avati Kasevälja küla mänguväljak külarahvale tutvumiseks. Peeti kõnesid ning meenutati projekti kulgemist.

Eesti Vabariigi Aastapäev

24.veebruaril 2013 aastal kui Eesti Vabariigil täitus 95 aastat ja toimus üle-eestiline fotoaktsioon “Eesti minut”, kogunes osa Suurupi rahvast randa, et anda oma panus ja õnnitelda meie kodumaad. Samal ajal “võitlesid” kaks kanget külameest merel ootamatult jäätunud võrkudega. Tegevus on jäädvustunud ka mõningate piltide taustaelemendina. Oli ääretult tore talvepäev!

 

Laste mänguväljaku talgupäev

13.novembril 2011 andsid entusiastlikud külaelanikud (nii noored kui vanemad) oma tõsise panuse meie laste mänguväljaku krundi puhastamisele võsast. Grupipildile on jäänud vaid viimased kanged :).

 

Harku valla külade päev 2013

Laupäeval, 8.juunil peeti Tabasalus Harku valla külade päeva. Lõbus oli!

 

GPS viktoriin “Tunne kodukanti”

02.novembril toimus Rauli eestvedamisel mõnus GPS matk/viktoriin Suurupi kaunis looduses. Oma tugeva panuse andis ka ilmataat, kes sügistaevas isegi päikest lasi paista.

 

Lastehommik Heino Seljamaaga

Pühapäeval, 3.novembril korraldas Kasevälja Küla Selts järjekordse lastehommiku Vääna Külakojas. Lapsed joonistasid ning külas käis Heino Seljamaa Kohverteater.

 

Lastehommik Tõnu Ojaga

24.novembril toimus “Lastehommik 4”. Külas käis näitleja Tõnu Oja kes luges luuletusi ja jutukesi ning õpetas lapsi ise luuletust kirjutama. Ühistöö tulemusena valmis luuletus “Supermees Suurupis” mida galeriis ka näha võite.

 

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Meie soov on kogu Suurupi poolsaarel asetseva asumi arendamine, omanäolise looduskeskonna ning ajaloopärandi säilitamine.

%d bloggers like this: